Прийом в заклад на 2023-2024 навчальний рік

НАШІ ВЧИТЕЛІ,ЯКІ ПРАЦЮВАТИМУТЬ З ПЕРШИМИ КЛАСАМИ У 2023-2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

Западинська Вікторія Петрівна
Спеціаліст вищої категорії

/Files/images/Віка.jpg

Школяр Світлана Миколаївна

Спеціаліст вищої категорії

/Files/images/Школяр.jpg

/Files/images/photo_2020-01-29_10-47-17.jpg


ЗАПОВІДІ БАТЬКАМ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

1. Починайте "забувати” про те, що ваша дитина маленька. Давайте їй посильну роботу вдома, визначте коло її обов’язків.

2. Залучайте дитину до економічних проблем родини. Поступово привчайте порівнювати ціни, орієнтуватись у сімейному бюджеті.

3. Не лайте, а тим більше – не ображайте дитину в присутності сторонніх. Поважайте почуття й думку дитини. На скарги з боку навколишніх, навіть вчителя або вихователя, відповідайте "Дякуємо, ми обов’язково поговоримо на цю тему”.

4. Навчіть дитину ділитися своїми проблемами. Обговорюйте з нею конфліктні ситуації, що виникають з однолітками та дорослими.

5. Постійно розмовляйте з дитиною. Розвиток мовлення – запорука гарного навчання. Слухайте дитину уважно, ставте запитання, щоб дитина знала, що вам цікаво.

6. Відповідайте на кожне запитання дитини. Якщо не знаєте відповіді – краще признайтесь, скажіть "Я обов’язково поцікавлюсь і дам тобі відповідь трохи згодом”.

7. Постарайтесь хоч іноді дивитися на світ очима вашої дитини. Бачити світ очима іншого – основа для взаєморозуміння.

8. Частіше хваліть свою дитину. На скарги про те, що не виходить, відповідайте "Вийде обов’язково, тільки потрібно ще раз спробувати”. Формуйте високий рівень домагань. І самі вірте, що ваша дитина може все, потрібно лише допомогти. Хваліть словом, усмішкою, ласкою та ніжністю.

9. Не будуйте ваші взаємини з дитиною на заборонах. Завжди пояснюйте причини ваших вимог, якщо можливо, запропонуйте альтернативу.

P.S.: ПОВАГА ДО ДИТИНИ ЗАРАЗ – ФУНДАМЕНТ ШАНОБЛИВОГО СТАВЛЕННЯ ДО ВАС В МАЙБУТНЬОМУ.

/Files/images/94101142.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 442

Коментарi