Конструктори з Данії прибули до України . Перші класи отримають набори "Шість цеглинок" для кожного учня та набори "LEGO Play Box" на кожен клас

/Files/photogallery/994/1544.jpg

Сьогодні їх отримують усі заклади загальної середньої освіти міста, а першачки з 1 вересня будуть навчатися і гратися цими відомими і улюбленими всіма дітьми конструкторськими детальками, створюючи дивовижні проекти.

Усі перші класи в Україні, що навчатимуться з 1 вересня 2018 року, безкоштовно отримали набори LEGO, які допоможуть впроваджувати ігрові та діяльнісні методи навчання в освітній процес. Відповідний Меморандум про взаєморозуміння було підписано між Міністерством освіти і науки України та The LEGO Foundation.

Документ передбачає, що компанія LEGO безкоштовно забезпечить наборами усі перші класи, а це близько 17 тисяч шкіл з усієї України, протягом 2018-2019 року. Також компанія допоможе педагогам опанувати методики для ефективного використання конструкторів у навчанні.

"Це один із наймасштабніших проектів The LEGO Foundation зараз. Ми віримо, що завдяки цій співпраці ми зможемо підтримати зміни, які відбуваються в початковій школі в межах реформи освіти. Ми цінуємо партнерство з Україною і сподіваємося, що ця співпраця допоможе дітям розвивати уміння та навички, що забезпечать у майбутньому здатність особистості успішно навчатися", - сказав віце-президент компанії Каспер Оттоссон Канструп.

Кiлькiсть переглядiв: 131

Коментарi