Загально-освітній школі І-ІІІ ступенів акредитації № 1 працюють 49 педагогів

9 спеціалістів

3 вчителі ІІ категорії

4 вчителів І категорії

32 вчитель вищої категорії

з них 8 вчителів-методистів

16 старших вчителів

Докладніше...

Шмаль Сергій Юрійович Вища категорія Учитель-методист Креслення, тр.навч.
Скворцова Олена Володимирівна Вища категорія Учитель-методист Хімія, сталий.розв.
Богданюк Тетяна Олександрівна Спеціаліст --- Хореографія
Баранецька Катерина Валеріївна 2 категорія --- Анг.м., Нім.м.
Басистюк Ірина АнатоліївнаСпеціаліст---Анг.м.
Бігас Аліна Володимирівна2 категорія---Поч.класи,укр.мова
Гавловська Любов Олександрівна Вища категорія Старший учитель Укр.л., Укр.м.
Гаврилюк Тетяна Викторівна Вища категорія --- Голова МО математики та інформатики Алг., Геом., Матем.
Гарматюк Інна Іванівна Спеціаліст --- Інф., Фіз.
Гончаренко Валентина Георгіївна Вища категорія --- Об.пр/Тр.н, Техн., Труд.навч
Гребенюк Алла Сергіївна Без категорії --- Всесв.історія,іст.України,
гром.освіта
Заболотна Ірина Анатоліївна Спеціаліст --- Укр.л., Укр.м.
Дрозда Діана Олександрівна Без категорії --- Хор.гурток., Хореографія
Жовтун Тетяна Петрівна Вища категорія Старший учитель Труд.навчання
Заграй Світлана Миколаївна Вища категорія Учитель-методист Укр.л., Укр.м.
Зайцева Лілія Петрівна 2 категорія --- Поч.кл.
Заміховська Оксана Василівна Вища категорія Старший учитель Поч.кл.
Кащенко Людмила Іванівна Вища категорія --- Голова МО історії й правознавства Іст. Укр., Вс. Іст., Право
Кирея Ганна Павлівна Вища категорія Учитель-методист Алг., Геом., Матем., Інф-ка
Кісілюк Тетяна Федорівна Вища категорія Старший учитель Укр.л., Укр.м.
Ковальчук Алла Едуардівна Вища категорія Старший учитель Голова МО англійської мови Анг.м., Нім.м.
Колтуновська Тетяна Михайлівна 1 категорія --- Гурток обр.мис., Обр.мист., Укр.м., Х.культ.
Лавренчук Вікторія Петрівна 1 категорія --- Муз., Поч.кл.
Лащенко Валентина Василівна Вища категорія Старший учитель Анг.м.
Лобатюк Тамара Феліксівна Вища категорія --- Літ.гурток., Укр.л., Укр.м.
Махрова Тетяна Миколаївна Вища категорія Старший учитель Голова МО початкових класів Поч.кл.
Мацера Любов Олексіївна Вища категорія Учитель-методист Біол., Природоз. біол.гурток
Мельник Виктор Миколайович 1 категорія --- Труд.Навчання
Михайлова Руслана Русланівна Без категорії --- Поч.кл.
Мотруніч Алла Володимирівна Вища категорія --- Поч.кл.
Мохнач Вікторія Миколаївна Спеціаліст --- Анг.м., Поч.кл.
Новікова Марина СергіївнаСпеціаліст---Укр.мова
Ододюк Світлана Миколаївна Вища категорія Учитель-методист Поч.кл.
Оніщишен Віталій Степанович Вища категорія Старший учитель Голова МО української мови та літератури Укр.Літ., Поет.гурток., Укр.м.
Оноцька Зоя Олексіївна Вища категорія Старший учитель Поч.кл.
Підлісна Тетяна Василівна Вища категорія --- Голова МО класних керiвникiв Інф., Алг., Геом., Матем.
Подлєсна Людмила Володимирівна Вища категорія Старший учитель Укр.л., Укр.м.
Полігас Альона Олексіівна Спеціаліст --- Іст., ГПД, Патр.г.
Притуляк Любов Максимівна Вища категорія Старший учитель ГПД
Пугачова Наталя Миколаївна 1 категорія --- Мис-во, Муз., Муз.г.
Рознюк Наталя Костянтинівна Вища категорія --- Геогр., Економ., Зах.Віт., Фін.гр.
Сенько Лідія Богданівна Вища категорія Старший учитель Анг.м.
Сідлецька Тетяна Володимирівна Спеціаліст --- Анг.м
Сладковська Тетяна Петрівна Вища категорія Старший учитель Зар.Літ
Сладковська Яна Ігорівна 2 категорія --- Зар.Літ., Укр.м.
Солодкий Володимир Олександрович Вища категорія Учитель-методист Вол., Стріл.г., Тур.г., Фіз.к.
Солощенко Наталя Володимирівна Вища категорія Старший учитель Біол., Хім.
Солдаков Єгор Володимирович Спеціаліст--- Фіз.к.
Тишко Людмила Василівна Без категорії --- Екогурток
Холод Альона Павлівна Спеціаліст --- Інформатика
Хоменко Галина Станіславівна Вища категорія Учитель-методист Астр., Природ., Фізика
Червінська Ірина Володимирівна Без категорії --- Практичний психолог
Школяр Світлана Миколаївна Вища категорія Старший учитель Поч.кл., Укр.м.
Кiлькiсть переглядiв: 363

Коментарi